Mój kolejny wybór ..

Mój kolejny wybór ..

Posted by elgo

Jestem prawie pewien, że przy kolejnej decyzji na temat „słuchawki” zwrócę baczną uwagę na produkty tego wytwórcy, czyli Xiaomi. Od dawna obserwuję i gdzieniegdzie czytam o fenomenalnych wynikach sprzedaży – niestety w Chinach. Nie ma mowy aby nie zauważyć iż produkt pochodzi z Chin 😉 (takie logo ma ich soft – miui)

Radkus

 

Ich ostatnie nowości rozgrzewają fora i blogi tematyczne – podobno są rewelacyjni za tak niewielką kwotę. Ich ostatni produkt z MI3 ma rewelacyjne parametry, a co za tym idzie także recenzje użytkowników.

RadkusOsobiście nie jestem zachwycony tą słuchawką jeżeli chodzi o wygląd – bardzo przypomina mi Nokie – co nie jest wadą ale jakoś dla mnie, NIE.

Interesuję mnie ich poprzedni model czyli MI-2S  – zdecydowanie ładniejszy, a co za tym idzie mniejszy. MI-3 to 5 calowy potwór – nie wyobrażam sobie nosić takie coś w kieszeni, nie preferuję także jakichkolwiek bumperów czy innych ochraniaczy, etui. MI-2S to telefon 4,3 calowy czyli jeszcze względnie normalny – choć przy moim obecnym iphone, który ma 3,5 cala też nie jest mały.

RadkusRadkus

 

Wyraźnie widać styl Apple ale jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach – ma to coś w sobie, a w tym przypadku to soft czyli MIUI (polski oddział miuipolska) aktualizowany co piątek, tak co piątek 😉

Dane techniczne dla zainteresowanych dostępne w sieci, nie ma sensu abym je tu kopiował. Bardzo dużo filmików na youtube porównujące słuchawkę z innymi flagowymi modelami. Warte skierowania wzroku w tym kierunku zwłaszcza, że chodzą słuchy, iż może będą próbować wyjść z Chin tak jak chcę uczynić to jeszce większy gracz na rynku chińskim Meizu ze swoim MX3.

Na koniec sympatyczna grafika z logo Xaomi

Radkus

Comments

comments

Radkus – hello - Sty 20, 2014 | CIEKAWOSTKI
Tagged | , , , ,

Leave a Reply