Jestem prawie pewien, że przy kolejnej decyzji na temat „słuchawki” zwrócę baczną uwagę na produkty tego wytwórcy, czyli Xiaomi. Od dawna obserwuję i gdzieniegdzie czytam o fenomenalnych wynikach sprzedaży – niestety w Chinach. Nie ma mowy aby nie zauważyć iż produkt pochodzi z Chin 😉 (takie logo ma ich soft – miui)

MIUIEs-Logo

 

Ich ostatnie nowości rozgrzewają fora i blogi tematyczne – podobno są rewelacyjni za tak niewielką kwotę. Ich ostatni produkt z MI3 ma rewelacyjne parametry, a co za tym idzie także recenzje użytkowników.

xiaomi-mi3-16Osobiście nie jestem zachwycony tą słuchawką jeżeli chodzi o wygląd – bardzo przypomina mi Nokie – co nie jest wadą ale jakoś dla mnie, NIE.

Interesuję mnie ich poprzedni model czyli MI-2S  – zdecydowanie ładniejszy, a co za tym idzie mniejszy. MI-3 to 5 calowy potwór – nie wyobrażam sobie nosić takie coś w kieszeni, nie preferuję także jakichkolwiek bumperów czy innych ochraniaczy, etui. MI-2S to telefon 4,3 calowy czyli jeszcze względnie normalny – choć przy moim obecnym iphone, który ma 3,5 cala też nie jest mały.

foto03foto02

 

Wyraźnie widać styl Apple ale jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach – ma to coś w sobie, a w tym przypadku to soft czyli MIUI (polski oddział miuipolska) aktualizowany co piątek, tak co piątek 😉

Dane techniczne dla zainteresowanych dostępne w sieci, nie ma sensu abym je tu kopiował. Bardzo dużo filmików na youtube porównujące słuchawkę z innymi flagowymi modelami. Warte skierowania wzroku w tym kierunku zwłaszcza, że chodzą słuchy, iż może będą próbować wyjść z Chin tak jak chcę uczynić to jeszce większy gracz na rynku chińskim Meizu ze swoim MX3.

Na koniec sympatyczna grafika z logo Xaomi

motto

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *